Fundacja Kapucyńska pomoc potrzebującym, ubogim, bezdomnym Chcesz pomóc i nie wiesz jak mądrze pomagać? Fundacja Kapucyńska mądrze pomaga ubogim, bezdomnym, potrzebującym. Prowadzimy Wolontariat w Warszawie, zapewniamy pożyteczne spędzanie czasu,

Fundacja Kapucyńska pomoc potrzebującym, ubogim, bezdomnym. Jeżeli chcesz otrzymywać newsletter Fundacji Kapucyńskiej wpisz e-mail. Święty Franciszek z Miodowej. Podaruj 1 ludziom bezdomnym. Bez i Domnych Szturm Do Nieba. Dom bł. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika w budowie. Dom bł. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika rośnie jak na drożdżach! Widok budynku od ulicy Kapucyńskiej. Mydełko Nadzieja . Twoja pomoc dla bezdomnych. Pomóż mądrze pomagać. Odwiedź nasz sklep internetowy i kup mydełko Nadzieja.

OVERVIEW

The site fundacja-kapucynska.org currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have analyzed twenty pages within the website fundacja-kapucynska.org and found eighty-eight websites linking to fundacja-kapucynska.org. There are two contacts and locations for fundacja-kapucynska.org to help you communicate with them. There are one public communication platforms enjoyed by fundacja-kapucynska.org. The site fundacja-kapucynska.org has been on the internet for six hundred and ninety-five weeks, twenty-nine days, two hours, and six minutes.
Addresses
Online Since
Mar 2011

FUNDACJA-KAPUCYNSKA.ORG TRAFFIC

The site fundacja-kapucynska.org has seen variant quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacja-kapucynska.org

Traffic ranking (by month) for fundacja-kapucynska.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja-kapucynska.org

FUNDACJA-KAPUCYNSKA.ORG HISTORY

The site fundacja-kapucynska.org was began on on March 03, 2011. As of today, it is six hundred and ninety-five weeks, twenty-nine days, two hours, and six minutes young.
REGISTERED
March

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Bracia Mniejsi Kapucyni - Pokój i dobro

Dzieła, referaty, instytucje. Dzieła, referaty, instytucje. Czcigodny Sługa Boży Serafin Kaszuba. Czcigodny Sługa Boży Serafin Kaszuba. Info kapucyńskie i Życie Kościoła. Drużyna Dzieła znów na trasie. 17 marca 2018 roku .

Fundacja Kapucyńska

Zapraszamy do spotkania z ludźmi z kolejki na Miodowej. Budujemy dla nich Kapucyński Ośrodek Pomocy. Wtorek, 10 czerwca 2014. Wakacyjny wolontariat na Drabinie Jakuba. Istotą każdego turnusu jest przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem oraz pomoc ludziom niepełnosprawnym pr.

Bracia Mniejsi Kapucyni - Pokój i dobro

Dzieła, referaty, instytucje. Dzieła, referaty, instytucje. Czcigodny Sługa Boży Serafin Kaszuba. Czcigodny Sługa Boży Serafin Kaszuba. Info kapucyńskie i Życie Kościoła. Już niebawem Bieg do Pustego Grobu.

Bracia Mniejsi Kapucyni - Pokój i dobro

WHAT DOES FUNDACJA-KAPUCYNSKA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-kapucynska.org Mobile Screenshot of fundacja-kapucynska.org Tablet Screenshot of fundacja-kapucynska.org

Prometech Tomasz Stempkowicz

Tomasz Stempkowicz

Wysockiego 2/38

Piastow, PL, 05820

AlphaNet Sp. z o.o.

Marek Seretny

Bema 5

Warszawa, mazowieckie, 00-245

FUNDACJA-KAPUCYNSKA.ORG SERVER

We identified that a single root page on fundacja-kapucynska.org took one thousand seven hundred and seven milliseconds to load. Our parsers could not discover a SSL certificate, so therefore we consider fundacja-kapucynska.org not secure.
185.208.164.140

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl
ns3.netart.pl

We detected that this domain is using the LiteSpeed operating system.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site fundacja-kapucynska.org states the following, "Fundacja Kapucyńska pomoc potrzebującym, ubogim, bezdomnym." I noticed that the webpage also stated " Jeżeli chcesz otrzymywać newsletter Fundacji Kapucyńskiej wpisz e-mail." They also stated " Bez i Domnych Szturm Do Nieba. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika w budowie. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika rośnie jak na drożdżach! Widok budynku od ulicy Kapucyńskiej. Odwiedź nasz sklep internetowy i kup mydełko Nadzieja."

ANALYZE MORE WEB SITES

fundacja-karpowicz.org

Obchody Światowego Dnia Poezji we Wrocławiu. Najnowszy tom poezji Julii Fiedorczuk z płytą CD-Audio. Psalmy upominają się o wykluczonych ludzi, ale też o rośliny.

Aktualności

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów

Niższe niż w innych gminach Polski ceny mediów, energii elektrycznej, wody. Ciągła inwestycja w edukację, nowoczesne kierunki nauczania. Pomoc publiczna i finansowa, zwolnienia z podatków. W połowie drogi między Warszawą a Katowicami. Dostęp do dobrego systemu dróg dojazdowych, 15 km do drogi krajowej nr 1, 25 km do drogi krajowej nr 8. 1h - do lotniska w Łodzi. 5h - do lotniska w Katowicach. 97-410 Kleszczów, ulica Sportowa 3. 48 44 731 31 33.

Strona główna

Pomoc Fundacji - pomoc dzieciom. OPP - Organizacja Pożytku Publicznego. Informujemy, iż w 2018 roku nasza Fundacja niestety nie będzie organizować wyjazdów kolonijnych. Istnieje jednak możliwość bezpośredniego skorzystania z oferty kolonijnej ośrodków, z którymi Fundacja współpracowała do tej pory.